Meile meeldib luua enda ümber ruumi, milles on ilu, harmooniat ja headust - vastutusrikas ülesanne, kuid hoolega lähenedes on see tõesti võimalus muuta maailma paremaks. Me kõik oleme keskkonnast mõjutatavad. Ümbritsev ruum mõjutab meid alates esmamuljest kuni mõttemustrite ja kõnepruugini välja - tekib nö ruumikäitumine kontekstis.

Seetõttu meeldib meile mõte sellest, kuidas saame toetada elu, tähelepanu ja loovust nii tööl, kodus, puhkusel, kui mistahes hetkel.
Inimestega suhtlemine käivitab meid ja iga kliendikohtumine on justkui uue põneva raamatu lugemine, millest kujuneb välja eesmärgi- ja isikupärane visioon lõpplahendusest.

Armastame detaile ja pöörame neile erilist tähelepanu. Naudime seda mängulist protsessi, kus detaile omavahel kombineerides või asendades tulemus pidevalt muutub. Küll aga on ruumi loomine ennekõike inspireeriv ja lihtsalt väga lõbus tegevus.

Two Factors sai aastal 2022 Riigi Tugiteenuste Keskuselt (RTK) starditoetuse projektile "Sisearhitektuursete projektide täisteenuslahendus". Täisteenuslahenduse ehk "võtmed kätte" projektide eesmärgiks on katta kliendi vajadused alates projekteerimisest kuni sisustamiseni, seejuures toetades teenust oma brändi mööbli sortimendi müügiga.

RTK toetuse eesmärgiks on jõuda kindlaks ajahetkeks soovitud tulemusteni, milles sisaldub ka töökohtade loomine ja müügitulu kasv.
Starditoetuse kogusumma oli 14 999,95 eurot.